Kısırlaştırılmış Kedi

busrasari

Merhaba kedimi bugun veterınerden alacagım kısırlaştı sizce evde bakımı beslenmesini nasıl yapmalıyım ?

3 CEVAP

batuhantopcu

Öncelikle geçmiş olsun. Kısırlaştırma operasyonundan sonra veterineriniz kısa zaman içerisinde dikişlerini almaya çağıracaktır. Ayrıca bir takım tedaviler için de çağırabilir. Kediniz eve geldiğinde operasyona bağlı olarak halsizlik, kusma, titreme gibi belirtiler gösterebilir. Mamasını yiyemez belki ama su içebilir. Yarına çok daha iyi olacaktır.

loya

Zaten atlatmış sıkıntı olmaz artık, bundan sonra iştahlı bi kediniz olacak

busrasari

teşekkür ederim 6 gün veterinerde pansıyonda kaldı yeni aldım eve getırdım tavuk falan haşladım proteın olur dıye