Nasil Temizleyebilirim?

AdaCoco

Bahcemizde bir anne ve 7 tane yavru kopek besliyoruz. Bir tane yavrunun kafasina buyuk ihtimalle baska bir yavru kaka/cis yapmis. Anne demin emzirdi, yalayarak temizler sanmistim ama temizlemedi. Yavru surekli agliyor. Yavrular 20 gunluk, dolayisiyla yikamak ne kadar dogru bilemiyorum. Silmekle cikabilecek bir sey oldugunu da dusunmuyorum, ne yapabilirim?

2 CEVAP

Ayselozkan

ıslak mendili sabunlayıp (çok keskin kokulu sabunla olmasın) iyice durulayıp hafif ıslak şekilde yavruyu silebilirsiniz birkaç defa

AdaCoco

Tesekkur ederim.