Kedim Poposuna Vurduruyor?

Merhabalar, 2 yaşında erkek bir kedim var, kısır. Son zamanlarda bi alışkanlık geliştirdi, gelip gözüme bakıp miyavlıyo ve yüzüstü önüme yatıyo poposunu pışpışlıyım diye. Acayip hoşuna gidiyo. Sizde de var mı böyle bir durum, anlamı nedir?

4 CEVAP

sultansbutler

kimi kedi vurulmasından, kimisi kaşınmasından hoşlanır. kötü ya da garip bir durum değil kendini sevdiriyor sadece.

cat_expert

Bizimki de yapıyor bazen ama sadece 5-10 saniye istiyor daha fazla yaparsanız ısırma moduna geçiyor hemen :)

selinay41

benim oğlum da böyle yapıyor vurdukça poposunu kaldırıyor sonra uzanıp tırmalamaya başlıyor

Cennet29

Benim dedim poposunu bildiğiniz şaplakliyim istiyo 😂😂😂😂 hatta yere yatıyo bekliyo ben vurmaya başlayınca iyice yayılıyo gurulduyo en sevdiği şey bu 😂 yeni çıkardı bu huyuda. (Kısır 15 aylık)