Bu Kedi Cins Mi?

Merhabalar, bizim mahallede kediler çok çoğaldı. Bu kediyi dün biri bırakıp gitmiş. Bahçeye aldım, yemek verdim vs. Sevecen bir kedi. 2 ay önce de 2 yavru almıştım onlar pek hoşlanmadı bu durumdan. Korkutuyorlar kediyi. Kedi çok tatlı biraz cins kediye benzettim. Sizce bunun cinsi nedir? Ilk defa tek renk bir tekir görüyorum eğer öyleyse.

11 CEVAP

selinay41

çok güzel bir kedi bence ilan açın belki bi yuvası olur

sultansbutler

cins değil. sadece gri renkli bir domestic shorthair. ülkemizde kedi full gri olunca Russian Blue sanıyorlar ama ırk standartlarına sahip bir show rbya bakarsanız hiç benzemediklerini görürsünüz.

Lils

Tekir-british çiftleşmesi kırma bir kedi. Russian Blue dünyanın en nadir ırklarindan o olamaz.

KimJeongguk

Mavi rus değil. Bu kediye mavi rus diyenlere inanmayın. Mavi rus kedisi daha da farklıdır gözleri çok güzel bir turkuaz oluyor ve kulakları biraz büyük oluyor. Bu kedi gri bir tekir. Yani cinsi tekir anlayacağınız kadarıyla.

Evet cins. Sanırım mavi Rus kedisi. Pek emin değilim ama bu diye biliyorum.

byzkpln

Russian blue diye biliyorum. Kırmada olabilir. Bence sahiplendirin 🐣

Muezzabalim

British tekir kırması büyük ihtimalle

meov

british/scottish tekir kırmasına benziyor

Cennet29

Mavi rus kedisi değil. Ama gri tekirde değil bence. Cins kedi kırmasına benziyor. En doğru cevabı size veteriner verir. Çok güzelmiş bu arada ❤️

Mia_____

Bu kedi british ve tekir kırması yani melez .

AlpBerkay

BritishShorthair-Tekir Kırması gibi görünüyor