Agzinda Yara

AdaCoco

Merhaba, agzindaki yarayi simdi fark ettim. Veteriner cok uzakta yani suanda cok goturme sansim yok. Bu yara ne olabilir? Mantar olabilir mi acaba?

3 CEVAP

AdaCoco

tesekkur ederim, umarim mantar degildir cunku insanlara da bulasiyor diye biliyorum.

Superisi814

Merhaba,
Her mantar türü insana bulaşmaz ancak mantar tedavisi biraz mesakatli oluyor ve vakit alıyor.
Kedi aknesinde yemek ve su için plastik kullanımı büyük etken.
Hekim tam teşhisi koyana dek christalin ile silebilirsiniz .

Hasaru

Mantar ya da akne olabilir. Dilerseniz veterinerinize whatsapp üzerinden görsel iletin, krem önerisinde bulunabilir.