Kedi Noodle Verilirmi

DarthVADER32

Anket

zararlı
(19 oy)
yararlı
(1 oy)
hiçbiri
(2 oy)
Toplam (22 oy)

Bir arkadaşım sordu bu soruyu... Kediye noodle vermiş zararlı mı.

8 CEVAP

selinay41

aksine çok faydalı hatta bi dahakine körili tercih edin daha çok sever

dilanbulent

Elbette zararlı

Lils

Çok zararlı

KimJeongguk

Kediyi öldürmek istiyorsanız çok yararlı tavsiye ederim.

aslihan_e

Verirse baharatsız, tuzsuz vermesi gerekli. Sade haşlanmış noodle eriştesi şeklinde yiyebilir. Bizimkiler spagettiyi çok severler. Hiç parçalamadan hüp hüp yiyorlar.

DarthVADER32

Hepinize teşekkürler zaten veren arkadaşım ben değilim

DarthVADER32

Hepinize teşekkürler zaten veren arkadaşım ben değilim

BiciriginAnnesi

Bu kadar zararlı yiyeceği ben yemiyorum ki kedilerime neden vereyim arkadaşınız yeni heyecan arıyor heralde soluğu veteriner de alır