İzmir Güzelbahçe Siteler Civarında Kayıp!!! Görenler Korumaya Alıp Ailesine Ulaşabilir Mi?

Ezo0

ACİLLLLizmir güzelbahce sitelerde zeytınalanina yakın yerde kayboldu ama erkek ve kısır olmadığı icin bir dişinin peşine gitmiş veya temiz bakimli oldugu icin terkedilmiş sanilip biri tarafından alinmiş olabilecegini dusunuyoruz. Lütfen yardım 10 gün oldu :( Bıyıklarından birkac tanesi kahverengi oradan tanınabilir.
İletişim : 0 546 541 26 35

4 CEVAP

Panky55

İnşallah bulunur

yasement

Insallah bulunur ss aldim denk gelirim insallah

themia

Instagram sitelerine yönelttim. İnşallah bulunur. Bazı hesaplar ve kendi hesabımdan paylaştım.

Mariana

Umarım bulunur