Antibiyotik Tedavisi???

Sutunannesi

Süt bildiğiniz üzere düm antibiyotik tedavisine başladı ama antibiyotiğe başlamadan önce sütün keyfi gayet yerindeydi yani halsiz değildi oynuyordu zıplıyordu atlıyordu ama düm eve geldiğimizden beri çok halsiz çok keyifsiz yemek yiyor su içiyor ve yatıyor. Üstelik dünden beri daha hiç kaka yapmadı :(( antiboyik tedavi süreci yaşayan var mı aranızda yani keyifli olan kedi antibiyotik sürecinde böyle bitkinleşir mi :((

3 CEVAP

Durgunlasir normal bir durum veterinerinizede sorun tuvaletini yapmadi diye

Misaannesi

Benim kedimde antibiyotik igneler sonrası daha durgun oldu hatta tüm gün uyudu ve ishalde oldu sanırım bünyelerine agır geliyor biraz

hidra35

aynı sorunu bende yasadım igneler mutlaka yapıyo sanırım agır gelıyo