N&D Tavuklu Yavru Maması Kokusu

stellabennett

arkadaşlar bu kuru mamayı ilk defa denedim de çok ağır bir kokusu var kullananlar söyleyebilir mi acaba normal kokusu mu böyle yoksa bozulmuş mu

3 CEVAP

cat_expert

Gerçek et içeriği yüksek olan mamaların geneli ağır kokar, bu aslında iyi bir şeydir.

Türkiye'de satılan en pahalı ve en kaliteli mama olan orijen hepsinden ağır kokar mesela.

Cennet29

İçeriği kaliteli mamalar ağır kokuyor.

ozge1985

Malesef bende nd narlı olanı kullanıyorum. İçeriği gerçek et olduğu için kokusu mamayı koyarken başta ağır geliyor sonrasında hafifliyor. Alışırsınız :)