Nature's Variety Kısır Kedi Maması

Herkese merhaba.
Kedimin mamasını değiştirmeye karar verdikten sonra yaptığım araştırmalar sonucu Nature's variety adlı mamanın en iyi kedi mamalarından biri olduğunu duydum. Bu mamayı kullanan var mı? Kısır kedim için olumlu sonuçlar alabilir miyim? Tavsiye eder misiniz, teşekkürler.

7 CEVAP

Anonymus985465

Ham kkül oranı yüksek olduğundan Sanabelle URİNARY mamaya takviye olarak veriyorum. Bu vesileyle balıklı mama da yemiş oluyorlar.
Ancak günde minimum bir öğün haşlanmış tavuk veya kaliteli yaş mama da olmalı .
Miamor kedi çorbasını tavsiye ederim

Ben kullandım ama hic memnun kalmadım.tüy dökümü artırdı o mama ve kedimde hic severek yemedi.şişirilmiş bir balon benim için o marka.

Exculision mamaya bayıldı benim iki kedi ama birer tosun cuk oldular çünkü yaş mama yer gibi yediler bayılarak yedikleri tek mama diyebilirim cok denedim mama .ama oda tüylerini döküyor.en adi mamalarda bile bu kaliteli dedikleri mamalar kadar dökülmüyordu.simdi bende yeni bir marka arayisindayim ama herkesin agzinda bir nd bide proplan, royal canin, hills var .baska mama yok mu acaba?mera diye bir markayida ovuyolar onu hic denemedim ama kuzulusu yok galiba bulamadim

Palyaco

Exclusion kisir natures verty güzeldir kullandım iki mamayida vitamin bakımından natures verty lezzet bakımından exclusion

beyzathemoc1

Natures variety kullandım ben çok memnun kaldim

teşekkürler yorumlarınız için