Kedi Konserve Önerisi

Instant71

Merhabalar kuru fip hastası kedim kuru mama yemediği için sürekli yaş mama ile besleniyor hills a/d mama kullanıyor şuan ancak maaliyet olarak baya ağır geliyor onerebileceginiz güvenilir yaş mama var mı acaba ?

Miamor ve nitru feline Marka düşündüm ancak tahilsiz oldukları için tereddütte kedim tahilsiz mamanın ishal yaptığı söyleniyor bunun aslı var mı acaba ?

2 CEVAP

amillaaa

Biz nörolojik fipli kedimize çeşit çeşit konserve veriyorduk:
-GimCat
-Nutri Feline
-Royal Canin Babycat
-Felicia
-Purina Gourmet
-Reflex Plus
vs.
Beslenme kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadı tedavisi boyunca, şimdi de oldukça sağlıklı ^_^

Instant71

Fipi hangi ilscla tedavi ettiniz acaba