Kedimde Pire Gordum

hidra35

merhaba bugun kedımı yıkadıktan sonra 1 tane ölü pire buldum eve alalı 1 hafta oldu kedımı henuz tahmınım 2-3 aylık daha oncede 1 tane bulmustum ama kasınması vs bırseyı yok aşıları henuz yapılmadı genclık hastalıgından cıktı vet aşıyı kaldıramaz dedı sorun olur mu bılgısı olan var mı

6 CEVAP

Zeynepker

bit pire tasması takabilirsiniz ama ondan önce güvenilir bir markanın damlalarından damlatıp birde özel tarakları ile tararsanız bitlerden veya pirelerden kurtulabilirsiniz.ama kedinizi yıkamanızı tavsiye etmiyorum çünkü kedilerin doğasına aykırı olan bir davranıştır.

kedisahibi

bu ve
bunu kullanın
ertesi güne pireler ölecek yumuşacık tüylere sahip olacak

Zeynepker

pire tasması evcil hayvanınızı pirelerden kurtarmaz.sadece evcil hayvanınıza bit pire vb. gelme ihtimalini düşürür.

hidra35

suan pıremız yok zaten gectıkten sonrasını kastedmıstım tesekkurler

hidra35

veterınere gıttım sprey sıktı tuylerının arasına baktı bse kalmaz dedı bılmıyorum bakalım olmazsa denerım ama pıre tasması gece bıle mantıklı kullanım surelerı oluyor mu pıre tasmalarının

Zeynepker

önemli değil :)