Tüy Yumağı Kusma

Ryhn12

Merhaba, kedim 2 saat önce tüy yumağı kustu mamayla karışık.Ardindan bayagi bir malt verdim.Simdi mamayı iştahlı bir şekilde yemiyor.Yumak hâlâ var mı midesinde diye şüphe ettim.Basina gelen var mı tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz

5 CEVAP

SakizTarciko

Malt verirseniz dışkı yoluyla atacaktır tüyleri. Biraz yorulmuş olabilir

ozge1985

Düzenli şekilde devamlı tarayın ve hergun malt verin. Şimdi midesi yoruldugu için yemiyor olabilir. Malt kullandıgınız zaman kusma yapmadan dışkı yoluyla tüylerini atar. Merak etmeyin, geçmiş olsun

Ryhn12

Bugün iki kere taradım, malti da verdim akşam bir daha vereceğim.Simdi bir şey yemiyor uyuyor , dediğiniz gibi yorulmuş galiba midesi.Tesekkürler🖐️

Ryhn12

Aynen düzeldi şu an, iştahi da yerinde.Simdilik günlük 2 kere 2-3 cm veriyorum diafarm malttan

Ryhn12

Gncl