Kedi Probiyotik Önerisi

Kedikaram

Merhaba. Kedimin sindirim sorunu için probiyotik almak istiyorum. Kullandığınız ve iyi gelen probiyotik önerisi yapabilir misiniz

10 CEVAP

Proplan fortiflora çok iyidir.

gokhansultan

Synbiocure feline kullanmıştım ben çok memnun kalmıştım tadını da seviyor kediler genel olarak

caitlyn

bize veteriner proplanınkini vermişti, iyi gelmişti ama en iyisi hangisi bilmiyorum

Snzlc

profarm probio life tozunu yaş mamaya bir çay kaşığı karıştırıp sabah-akşam verebilirsiniz.

Ben de profarm probio life kullanıyorum ama yukarıda yazılmış olan kullanım şekli bana fazla geldi. Kedi için günlük en fazla 0,7 gram kullanılması gerekiyor; üzerinde de öyle yazıyor. Bir çay kaşığı un 2 gr şeklinde yola çıkarsak çay kaşığının 3'te biri kadar kullanmak gerekiyor günde. Ben yaş mama vereceğim zaman bu şekilde kullanıyorum.

Kedikaram

Profarmı sipariş ettim umarım iyi gelir

Zoovital kullanmıştık fiyatını tam bilmiyorum 100-200 arasında yanılmıyorsam. Veterinerden almıştık ve memnun kalmıştık.. 2 güne kesmişti ishali.

Synbiocure feline 2 günde geçirmişti ishalini. O zamandan beri hep elimin altında bulundurum.

Kedikaram

Aslında biraz daha uygun fiyatlı olması iyi olurdu. Öğrenci bütçemle alıyorum:/

Synbiocure tavsiye edebilirim.. Fiyat olarak biraz pahalı ama kalitesi tartışılmaz..