Köpeğim Uykuda Krize Girmiş Eşine Titriyor.

Basakes

Dün hafifçe kasiloyordu, bugünse krize girmiş gibiydi yatağıma aldığımda. Titriyor sarsılıyordu. Işığı acana dekde kendine gelmedi.
Şuan 4-5aylik barınaktan aldığımız için tam bilmiyoruz. Yaklaşık 10 kilo 3 karma ve iç dışi var. İlk başta çok korkup veterinere götürdük parvo(kanlı ishal) disamper(gençlik hastalığı) için test yapıldı temiz çıktı. Ama kansizdi ve bu bağırsak parazitine bağlıydı.3 hafta ilaç kullandik. Uyuz tedavisi görmüştu barınakta ve 1 doz iğnesi kaldı.
Sadece ruyadir demek istiyorum ama hali baya korkutuyor.

8 CEVAP

akitalove

Inliyormuydu garip garip sesler cıkartıyomuydu

akitalove

Anladim benim kopegimde geceleri titreyerek hickiriyor agliyor gibi sesler cikartiyor belki sizinkide psikolojiktir belki daha once kotu bi gecmisi vardir

Basakes

Teşekkürler, kötü bir geçmiş bile üzüyor beni. O kadar masum ki diğer baktığım köpeklere göre. Sabah ilk iş veterineri aramak

akitalove

Durumu hakknda bi bilgi varmi veterinere sordunuz mu acaba

Basakes

Evet ruyadir dedi, barınaktan olduğu için kabusu şiddetli olabilirmis

akitalove

Umarım çok cabuk atlatır benim kopegimde de ayni sorun var

Basakes

Bazen inliyor ama bu titreme sırasında fark etmedim

Basakes

Yani ne bileyim ketoralle yıkamak zorundayız her hafta Sinop bir köşeye kabulleniyor zavallı. ilk zamanlarda hergun ağlıyordum bild