İstanbul’da İlçe Tarım Müdürlüğünde Kuduz Aşısı

Ollalala

İstanbul’da tarım müdürlüğünde kuduz alışı yaptıran var mı? Önceden randevu mu almak gerekiyor direkt kediyi alıp gidilebiliyor mu? Bir de Anadolu yakasında Üsküdar ya da Kadıköy ilçe tarım yapıyor mu?

6 CEVAP

ozge1985

Tüm ilçe tarımlar aşı yapıyor ama bazı ilçelerde ellerinde kalmadığı için arayıp gitmeniz daha iyi olur sıcakta yola çıkmamış olursunuz. 10 tl ücreti var

ozge1985

Bağcılar da kalmamıştı ben Bayrampaşa da yaptırdım mesela.

MsBidik

Ben ilce tarimlar sadece mikrpcip takiyor diye biliyorum ancak belediyelerin veterinerleri var onlarda sadece kuduz yapiyorlar diye biliyorum ilce tarimla birbirinden bagimsiz yerler. ( ilce tarimda staj yapiyorum ordan biliyorum)

Gunesyildirimm

İstanbulda değilim ama yaşadığım yerde ilçe tarımda hem çip taktırdım hem kuduz aşısı yaptırdım

Ollalala

Tüm cevaplar İçin teşekkür ederim iletişime geçtiğimde burdan bilgilendirme de yaparım

ozge1985

@MsBidik Bayrampaşa İlçe Tarım da kuduz aşısı yaptırdım. Hem çip takıp ve karnede veriyorlar. Belediye veterinerleri sadece sokak hayvanlarına bakıyor. Ev hayvanlarını kabul etmiyor yeğenim orda olduğu için biliyorum. Yoksa ben bütün aşılarına giderdim 🙂