Kedi Yıkamak İçin İğne Yapıldı 6 Saat Geçti Kendine Gelmedi Halen N Zmn Gelir

Yakuphande

yıkamak için iğne yapıldı 6 saat geçti kendine gelmedi halen kendine gelmedin zaman gelir acaba

7 CEVAP

Dumanlili

Merhabalar öncelikle kendine gelmediden kapatınız nedir uyku halinde mi hala yoksa ara ara kalkıp geri mi yatıyor. Önemli olan budur. Eğer 6 saat uyuduysa iğneyi yapan veteriner büyük ihtimalle kedinizin kilosunu vs dikkate almadan tahmini bir diz uygulamış olabilir. Aman dikkat.

mehmetkaplan

yıkamak için derken?

Yakuphande

Tüy kesimi için diyim

Kediniz kac aylik?

Yakuphande

kendine geldi çok şükür :) 2 günde kendine geliyormuş

themia

Uyanmış kedicik. Dahasına gerek yok.

Yakuphande

Çok şükür iyi uyandırılması için iğneyi yapmamış 3 günde kendine geldi herkes dikkat etsin