Brit Care Tuzlu Mu?

tyyy

brit care kullanılyorum kedim suyunu daha hızlı bitirmeye başladı sanki. tuz oranını bulamadım siz ne düşünüyorsunuz?

2 CEVAP

Sezgek

Biz de ilk kullandığımız da farkettim evet daha çok su içeriyor brit care ama bence bu tuz değil et içeriğinin yüksek olmasından kaynaklanıyor bence yoğun protein oranı su isteğini arttırıyor diye düşünüyorum ama daha detaylı araştıran arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim

tyyy

öncesinde bozita da kullanmıştık ancak böyle bir durumu yaşamamıştım o yüzden aklıma takıldı.cevabınız için teşekkürler =)