Trixie Malt Macun

kimyonesra

merhaba, kedim gimcat dışında bir maltı ağzına sürmüyor ama bu sefer trixieyi denemek istiyorum. satışta bir normal malt var bir de peynir tadında malt. hangisini almalıyım?

4 CEVAP

cat_expert

Bizde alternatif malt arayışındayız.

Biofeline, vet's plus, zoovital yemiyor. Araştırmalarım sonucu zaten 3 marka da aynı firma tarafından üretiliyormuş o nedenle aromaları birbirine yakın ve bir süre sonra kedilerin ilgisini çekmemeye başlıyor. Gimcat'i nefessiz yiyor ama onun da fiyatları uçtu. Trixie'yi çok araştırdım ama şikayetler çok olunca hiç almadım.

Ryhn12

Bizimki trixie ve gimcat maltlara bayılıyor.Genelde kediler seviyor tadını.Şu an normal olanını kullanıyoruz hepsini versem hepsini yer o derece.Bizimki de çok seçici bu arada

Ryhn12

@cat_expert Diafarmi araştırmanızı öneririm.

Ryhn12

Diafarm malt macununu veteriner önermişti.Sipariş ettim bizimki severse onu kullanacağim insallah