Böbrek Yetmezliği Subkutan/Deri Altı Serum Arşiv

Karamell723

Subkutan serum uygulamasının ülkemizde eksikliğini görüyorum aslında yurt dışında oldukça yaygın bir uygulama böbrek yetmezliği çeken kedilerde sıkça uygulanıyor mutlaka veteriner hekiminize danışarak uygulayın(her serum uygun olmuyor miktarı çok önemli) böbrek yetmezliği çeken kedi sahiplerinin mutlaka aklında olmalı burada bolca video var umarım faydalanırsınız ben de bugün denedim sonuç başarılı hekimimize danışarak evde uyguladım
https://www.diyabetikkedi.com/deri-alti-sivi-verme-subq-serum/

2 CEVAP

Karamell723

Vet.e yaklasik 6bin tl harcamıs biri olarak butce dostu oldugunu da soylemeliyim:'))

Karamell723

Başarılı derken tabiki sonucları uzun vadede belli olacak:)) fakat uygulamada sıkıntı çekmedim kedim saldırganlasmadı acikcasi cok fark etmedi bile iv serum verilirken teror estiren ancak 4 kisiyle tuttugumuz kedim icin uygulanabilir bir yontem:'))