Erkek Kedi Kızgınlık

yaseminece

9 aylık kedim sanırım kızgınlıkta.Etrafa koku bırakmaya başladı,çok asabi.Ayrıca poposunun o tarafta beyaz beyaz bir şeyler var,sanirim koku bırakirken bıraktı onu da.Bu dönemi en sakin nasıl geçirebiliriz acaba,dışarı kaçma eğiliminde sürekli

5 CEVAP

Anonymus827062

İlk dönemini yaşamak zorunda ilk dönemde kısırlaştırma olmaz baskilama iğneleri vs de uygulanmaz vücuduna büyük zarar verir. İlk dönemi yaşamak zorunda. Oyalayacaksiniz ya da ciftlestirin. Eğer ki kacmayip eve gelecek ise. ikinci döneme girmeden kısırlaştırma gerçekleştirilir. Erkek kedilerde dönem söz konusu değildir. İlk ergenligi olduğu için öyledir. Erkek kediler her daim hazır haldedir.

Oyun oynatin hemde cokca lazer zararli aslinda ama kedileri en cok lazer yorar:)

yaseminece

Şu an zaten kızgınlıkta olduğu için asla kısırlaştırmam,beyefendinin dediği gibi ilk dönemi atlatmalı.Yaşını beklemek istiyorum kısırlaştırma için,bu dönemi daha az sıkıntılı geçirmek icin çokça oyun oynayıp dikkatini başka yere çekmem gerekiyor sanırım,teşekkürler:)

emreovec

Kısırlaştırarak :)

Anonymus827062

En doğrusu bu olur;)