Mama Tavsiyesi

Sokak kedilerine yaklaşık 1 yıldır micho mama alıyordum, arada 1 kere mystic aldım ama beğenmediler hemde olumsuz yanları vardı. Mito mix mamasını da sevmediler hemde uzun ömürlü olmuyor. Micho seviyesi ve kalitesin de aynı zamanda micho fiyatında bir de güvenilir ********* gibi güvenilir bir kedi maması önerirmisiniz ?

2 CEVAP

MarsMaya

Fiyatlar sürekli değişiyor istediğiniz fiyat aralığında olur mu bilmiyorum ama enjoy, misscat, bonacibo ve bonnie'ye bir bakın isterseniz

Hakan142

Kilosu ortalama 30TL civarı (Çuval ile) My Food kedi maması oldukça iyi duruyor muadillerine göre. İçeriğinde '' Kurutulmuş *** eti ''ibaresini görebildim. Bence alınabilir. Eğer bütçeniz yeterse Bestpet ya da Bonacibo'da alabilirsiniz.