Cat Chow Mu Felicia Mı?

MarsMaya

İki mama arasında karar veremedim Felicia'yı açık mama olarak alınca ikisininde 1.5 kilosu 100 liraya geliyor. Hangisi daha iyidir? Şu anda Felicia kullanıyoruz Cat Chow kullananlar memnun mu?

Felicia tavuklu yavru kedi maması
İçindekiler: Kurutulmuş tavuk proteini (%46),
Baldo pirinç, Mısır,
Rafine tavuk yağı, Bezelye, Hamsi unu, Karides unu,
Bira mayası, Hidrolize tavuk ciğeri, Hamsi yağı,
Nükleotit Maya proteini, Mineraller,
Prebiotik mannan oligosakkaritler, Deniz yosunu,
Avizeağacı özütü, Kızılcık tozu, Pisilyum
Analitik Bileşenler: Protein: %38
Yağ içeriği: %18
Ham kül: %8
Ham selüloz: %2.5
Omega-6: %3.8
Omega-3: %0.85
Vitamin ve Diğer Destek Birleşenleri: Vitamin A (E672): 37.500 ıu/kg
Vitamin D3 (E671): 2.250 ıu/kg
Vitamin E (3a700): 225 mg/kg
Vitamin C: 38 mg/kg
Niyasin: 75 mg/kg
Taurin: 2.600 mg/kg
Bakır (Sülfat olarak): 18 mg/kg
Çinko (Sülfat olarak): 95 mg/kg
Manganez (Sülfat olarak): 30 mg/kg
Selenyum (selenit olarak): 0.3 mg/kg
Ab onaylı oksidanlar

Cat chow tavuklu yavru kedi maması
İçindekiler: Tahıllar, bitkisel protein ekstraktı(% 2,00 soya), et ve et türevleri, balık ve balık türevleri (% 2,00 somon), yağlar, katkı maddeleri, mineraller, maya Analiz Değerleri: Ham protein % 40,00 Ham yağ % 12,00 Nem % 9,50 Ham selüloz % 2,50 Kül % 8,00 Kalsiyum % 1,30 Fosfor % 1,30 Vitamin A 12.000 IU/kg Vitamin D3 1200 IU/kg Vitamin E (tocopherol) 100 mg/kg Taurin 1200 mg/kg

8 CEVAP

miraytas

Cat chow hiç kullanmadım ama içerik olarak felicianın daha iyi göründüğünü söyleyebilirim.

Palyaco

Felicia glutensiz sonuçta diğerinde gluten var

KimJeongguk

Felicia

Lils

Felicia

Gofrettiin

Açık ara Felicia kesinlikle⭐️

cat_expert

cat chow diye bir marka ilk defa duydum, felicia iyidir.

MarsMaya

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Hakan142

Purina'nın Friskies ve Cat Chow markaları sokak dostları için alınabilir ama ev kedileri için uygun değil bence.