Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Tuvalet egitimi

kevserpolat
kevserpolat

575


1 buçuk yaşında erkek bir kedim var son 3 aydır tuvaletini kuma yapmıyor banyoya yapıyor. ilk degisitiridgim an kuma yapıyor Sadece bir kez daha sonra tekrar banyo. Çıldırmak üzereyim artık ne yapabilirim?

13 Cevap

Zeynepker
Zeynepker

2312


evin içine daha çok kedi tuvaleti koyabilirsiniz veya daha sık tuvaleti temizleyebilirsiniz.maddi durumunuz yeterli ise otomatik kedi tuvaletlerinden alabilirsiniz.otomatik kedi tuvaletleri kedi tuvaletten çıktıktan sonra kumu temizler siz sadece kedi dışkısının biriktiği kabı temizliyorsunuz.

Zeynepker
Zeynepker

2312


birde kediniz çok küçük olduğu için tuvaletini kuma yapacağını tam öğrenememiş olabilir bunun için durduğu alanı kısıtlayın ve etrafa birden fazla kedi tuvaleti veya bir kaba kum doldurup koyun.tuvaletini kuma yapmazsa kesinlikle kızmayın.eninde sonunda öğrenecektir.

kevserpolat
kevserpolat

575


Alacaktım otomatik kedi tuvaleti ama bir farkı yok açıkçası sürekli her sabah temizliyordum temizlikte problem yoktu. Şu an yeni bir tane söyledim daha geniş daha derin ne olacak bakalım . ama birden cok yere koymayı mutlaka deniyicem. Bu arada küçük değil kedim 1 buçuk yaşında 1 yıldır hep kuma yaptı ama son 3 aydır anlam veremiyorum. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Patipaticikpatisi
Patipaticikpatisi

13574


Ilk sorum kediniz kisir mi?Ikinci sorum tuvaletini her yaptigi anda temizliyor musunuz?Ve kumda hangi markayi kullaniyorsunuz?Kumunuz ince taneli mi kalin taneli mi silika mi?

kedisahibi
kedisahibi

1169


ZEYNEPKER AFEDERSİNİZ AMA KEDİ 1.5 YAŞINDA ÇOK KÜÇÜK DERKEN?

kedisahibi
kedisahibi

1169


paticikpatisiye katılıyorum kumun markasını,ne sıklaıkla değiştirdiğini,ve kumun çeşid,ni söylerseniz yardımcı olabikirz

Olcay34
Olcay34

11704


Banyoya yapıyor ise banyoyu benimsemiş demektir. Kolayı var tuvalet yaptığı noktaya kum kabini yerleştirmek. Bu kadar basit bir çözümde niye bu kadar rahatsızlık duydunuz ki. Eger kabı istemiyor ise yere kalınca bir muşamba serin üzerine kum koyun

Olcay34
Olcay34

11704


Birden çok kap koymaya gerek yok. Tek çözümü wc kabini artık banyoya tasimaniz hepsi bu.

Zeynepker
Zeynepker

2312


kedisahibi herhalde yanlış okumuşum hepinizden özür dilerim:)

Zeynepker
Zeynepker

2312


ben 1.5 aylık diye okumuşum tekrar hepinizden çok öürdilerim.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
164 Görüntüleme
13 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor