Artık Bu Mamayı Sevmiyor Mu

stellabennett

kedimin evdeki maması bitince (Royal Canin) mecburen 2 günlüğüne başka marka mama yedirmiştim (N&D) şimdi kendi mamasını aldım ama pek yemek istemiyor N&D olanı da gösterdiğimde heyecanlanıyor bundan sonra hep böyle mi yapar yoksa geçici midir bu halleri

6 CEVAP

Tughal

Geçici olmayabilir biz de hillse geçtik eski mamasını uzatınca küsüp gidiyor.
Sadece hills yiyor artık

senaau

Belki aynı mamadan sıkılmıstır bir süre farklı mama verin sonra tekrar eski mamaniza dönersiniz. Yada nd seviyorsa butcenizi zorlamayacaksa nd ile devam edin yapacak bişey yok :)

Sznyll

N&D Royal Canine göre daha iyi içerikli eminim kedinize daha iyi gelecektir sevdiyse ondan devam edin sürekli aynı mamayı yemek bizi nasıl sıkıyorsa onlarıda sıkabiliyor yeni tat olduğu için hoşuna gitmiştir

stellabennett

@Tughal eski maması neydi

stellabennett

@senaau devam ederim etmesine fakat tahıllı mamadan yüksek proteinli mamaya geçmek sorun çıkarabilir diye düşünüyorum

stellabennett

@Sznyll maalesef endişeliyim biraz tahıllı mamadan proteine geçme konusunda