Yeniden Köpek Sahiplenmek İstiyorum Ama Havlar Diye Korkuyorum

cankat11

rica ediyorum yardımcı olabilirmisinz golden yavrusu beslemiştim 1 aylık okul dönemlerimdi ilgileniyordum köpeğimle hep hiç ama asla havlamayan bi köpekti annemin evinde kalıyor,şuan tekrardan köpek sahiplenmek istiyorum golden 2 3 yaşında olan bi köpek balkonumda bakmak istiyorum balkona branda serdim kulübe yaptım üşüme vb sorunu kesinlikle olmayacağından eminim ama polis lojmanında oturuyorum köpek sahiplenirsem havlarsa lojmandan atılabilirim köpektir oda bi canlı havlar anlarım ama benim beslediğim annemin köpeği hiç havlamadı büyüyene kadar şimdi büyük bi golden istiyorum havlarsa diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce

1 CEVAP

Zeynepker

size bu konu hakkında verebileceğim iki cevap var.ilki köpek beslemek yerine sokaktan vb. kedi veya herhangi başka bir hayvan alabilirsiniz veya golden almayıp hem kendinizi maddi konuda hemde köpeğin hayatını riske atmazsınız. ama barınaktan veya sokaktan alacaksanız size altın bir kural söyleyeyim köpeği elinizden geldiğince düzgün ve sağlıklı besleyebilirseniz günlük onu yeterince yoracak kadar egzersiz yaptırabilirseniz ve de onun gözünde dengeli bir lider olabilirseniz havlama sorununu en aza indirirsiniz.ama unutmayın köpek köpektir ve doğası gereği havlar.