Kısır Kedimin Göbeği Kocamannn!!!

irmtnc3

Merhabalar Şubat ayında kısırlaştırdığım sokak kedim birkaç zamandır gelmiyordu Dün geldi ama karnı çok şiş hamile olma ihtimali imkansız ama göbeği fotoğraftaki gibi Ne olabilir En kısa zaman da veteriner hekimimize gideceğiz Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Kilosundan dolası değil gibi kısır olmasa net hamile diyeceğim🥴

11 CEVAP

Karamell723

Islak fip olabilir mi acaba korkutmak istemem fakat vet.e goturun bence

irmtnc3

Evwt gittik çok şükür ıslak fip değil 🙏🏻 Rahimle ilgili bir sorun varmış ve kendini hamile zannediyormuş (hastalığın adını unuttum) akşama operasyona girecek umarım gayet başarılı bir operasyon olur Dualarınızda Wisper hanıma yer ayırın🥺

KimJeongguk

Parazit falan toplanmış olabilir, fip falan olabilir allah korusun, veya tıka basa yemek yemiştir, yada kabız falanda olmuş olabilir umarım ciddi bir şeyi yoktur.

cansincini

benim kedim de kısır ve göbeği kocaman :) kilodan dolayı öyledir eğer kısırlaştırdığınız veteriner düzgün kısırlaştırdı ise...

Superisi814

Hiç ihmal etmeyin, yazılan tüm olasılıklar ihtimal dahilinde.Hekime gidin.

bidiktarcin

Gidebildiniz mi acaba veterinere ?

Karamell723

Fip olmadigina cok sevdim gecmis olsun insallah hemen toparlanir♡

gokhansultan

Çok geçmiş olsun güzel haberleri bekliyoruz. Ovaryum kalıntı sendromu mu?

irmtnc3

Upppp

irmtnc3

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederimm 🫶🏻

bidiktarcin

@ırmtnc3 çok sevindim çok geçmiş olsun. Nasıl bir operasyon olacak acaba, teşhisi nasıl koydular ?