Ayna/Cam Patileme

Kedim hergün ara ara cam ayna patiliyor. Dışarı çıkmak istediğini düşünüp balkonu açıyorum ama yine aynı harekete devam ediyor. Nedeni hakkında bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

Zeynepker

pe bir bilgim yok ama yansımasına pati atıyor olabilir.

goknur

Sanirim aynadakini farkli biri zannediyor cunku benim kedim aynayi yansimasini hic sevmiyor ev inliyor cok sinirleniyor. Geldigi gunden beri boyle. Simdi oturdugumuz yerde biraz fazla kedi var onlari cok goruyor bakiyor onalra camdan surekli aynayi gosterdigimde arkasina patisini atiyor aynanin yakalamaya calisiyor sanki :D gul gul oluyoruz ona :))

Anonymus827062

Cok basit cevabi:) ikinci bir kedi goruyor orada ve oynamak istiyor:) kaç kedi ayna ile yüz yüze gelebilir ki kolay kolay:)

Hepinize teşekkür ederim. Aslında 2. Kedi olayından hiç hazzetmiyo. Hatta dünya da ki tek kedi olduğunu düşünüyo:D

Arakdaslar gereken cevabi vermis telrar yazmayim:)