Mama Tavsiyesi Acil.

1 yılı aşkın süredir sokak kedileri için micho mama kullanıyorum ve artık bazı kediler yemiyor bazıları da aç olduğu için yiyor. Mystic aldım 15kg boşa gitti hiç birisi yemedi mito mix aldım hem ben beğenmedim hemde kediler iştahlı yemedi. Michoyu seviyorlardı fakat artık değiştirme zamanı geldi. Bana Micho seviyesinde kedi maması önerirmisiniz ?

7 CEVAP

stellabennett

Dr. Sacchi olabilir nasıl bir mama bilmiyorum sadece aynı seviyede diye öneriyorum

Semiha3737

Ben obivan kullanıyorum, yiyorlar ama bilemiyorum

selinay41

Econature veya cat show olabilir

Lucky0

milo genelde çoğu kedi seviyor 10 kg si şuan 250 tl

Ebrnk

15 kg krax

GzdeAkbuz

Molly , Pet Lovers , Seven 7 Days , Keyf , Petquitte , Patisera , La Vital , Hoplife, bir bakın derim aradığınız bunlardan olabilir

Lokumcukk

Econature (evdeki kedim bile yedi) ve dr sachi (çok nadir yemeyen kedi oluyor yüzde 90ı seviyor)