Köpeğimiz Evinde

Raubeyaz

Aresi sonunda dün gece eve getirebildik, artık o vicdansız insanlar neyle beslediyse ne yaptıysa Ares sürekli kaşınıyor ve vücudunda kızarıklıklar var sizce nedeni ne? (Çiğ tavuğa alerjisi var bunu aresi alan kişiye söyledik ama dinlemediler anlatırken takmadılar verdiler mi tavuk bilmiyorum.)

2 CEVAP

Balimlilac

Size böyle davranan o çocuğa nasıl davrandı kim bilir.Stres yapmış olabilir.

Raubeyaz

Almaya geldiklerinde özellikle yumurta ishal yapıyor çiğ tavuk da alerji yapıyor dedim yüzüme bakıp dinleme lüksünde bulunmadılar 2 güne toparlarız biz oğlumu eski enerjisi geri gelir
Bize de verdik diye küsmüş olabilir diye düşündük biraz doğrusu.
Çünkü giderken araba da çok ağlamış.