2. Kedi Acil

Therumeysa

Dişi kedimin yanına erkek ondan ayca küçük kedi geldi şu an gelen kedi diğer kediden korkuyor gibi ama yaklaşmakta istiyor asıl kedimse sürekli hırlıyo napmalıyım bırakıyım biri üstün olana kadar kavga mı etsinle yoksa ayırmalı mıyım tecrübesi olan yazabilir mi acil

4 CEVAP

sna

Günlere ayırarak birbirleriyle tanıştır yavaş yavaş. Bugün geldiyse yarım saat yan yana dursunlar sonra odalarını ayır. Yarın 1-2 saat . Gün gün arttır. Birbirlerinin kokularına en fazla 1 haftada alışacaklardır.

Anonymus827062

Bir kaç güne alisirlar bir sıkıntı olmaz. Fakat gelen kısır değil ve evdeki kısır ise bu büyük sorun olur. Cunku erkek kedi onu sürekli rahatsız edecek ve dişi kedi de agresiflik hat safhaya ulaşacak

2.kediye pek olumlu bakmiyorum kediniz acisindan ve gelen kedi acisinda psikolojik sonuclar pek iyi olmayabilir hemen karsilatirmayin kendi kiyafetinizi once kendi kedinize sonra yeni gelen kediye surun ikisinde de ayni koku olsun yavas yavas alistirin once ayri odalara koyun sonra dedigimi yaptiktan sonra birbirlerine yaklastirmaya baslayin.

kedisahibi

ALIŞACAKLARDIR ÇÜNKÜ DİŞİ ERKEK