Kedi Ve Köpek Pire İlacı

Semiha3737

Merhaba arkadaşlar, çok sayıda kedi ve köpek için dış parazit ilacı almam lazım. Ancak sulandırma tarzı ve uzun süre kullanabileceğim bir ürün önerisi olan var mı? Lütfen yüksek fiyatlarda satışa sunulan pire damlalarını önermeyin, zaten piyasa da yer alan en iyi markaları biliyorum.

4 CEVAP

Paticiikk

Kedi köpek üzerinde kullanacağınız bişey değil ama haşere pire kene böcek nefret ediyor ve gelmiyor . O şekilde bir deneyin isterseniz borik asit eczane de toz olarak alın patates haşlayıp ezin sonra patatese tozu karıştırıp top top yapın taş gibi olacak eviniz bahçeniz vs koyun gelmiyorlar kokusuna öldürmüyormuş bu ama kokusuna asla yaklaşmazlarmış ama kedi ve köpeklerinize dikkat edin oyuncak diye oynamasınlar sonra ne olur hiç bilmiyorum aklınızda olsun denerseniz sonucu yazın lütfen 😊

Paticiikk

Kedi köpek üzerinde kullanacağınız bişey değil ama haşere pire kene böcek nefret ediyor ve gelmiyor . O şekilde bir deneyin isterseniz borik asit eczane de toz olarak alın patates haşlayıp ezin sonra patatese tozu karıştırıp top top yapın taş gibi olacak eviniz bahçeniz vs koyun gelmiyorlar kokusuna öldürmüyormuş bu ama kokusuna asla yaklaşmazlarmış ama kedi ve köpeklerinize dikkat edin oyuncak diye oynamasınlar sonra ne olur hiç bilmiyorum aklınızda olsun denerseniz sonucu yazın lütfen 😊

Venusselin

merhaba. piyasada benim bildiğim sulandırılan damla yok. ben de önceden dış paraziti damla olarak kullanıyordum. sonra nexguard diye içilen 3 aylık koruma sağlayan dış parazit geçtik. ilk alınca biraz daha tuzlu gibi geliyor ama damlayı sık sık yenilemek gerekirken bunda öyle bir sorun olmuyor ve daha uyguna geliyor :) ve pire kene kesinlikle gelmiyor. istanbulda yaşarken damla kullanıyorduk daha çok pireleniyordu. şuan tarlalı köy yerine taşındık dediğimi kullanıyoruz bir kere bile pire görmedik çok etkili sevgiler :)

Venusselin

ama çok sayıda yazmışsınız onu görmedim :( biz bir tane etraf ilaçlamak için kullanıyorduk istanbulda, onun adını aileme sorup geri dönüş yapacağım. kusura bakmayın görmedim