Elimde Kalan Mama

sna

Arkadaşlar acana pasifica 5.4 kiloluk mama almıştım fakat elimde kaldı yaklaşık 4buçuk kilosu. Kedim eski mamaya geçmek zorunda kaldı alerjisi olduğunu farketti veteriner ve vermemem gerekiyor artık. Sokak hayvanlarına besleme yapıyorum devamlı ama bonaciboyla falan. Şimdi bu mamayı satıp daha ucuz mama alıp daha fazla süre mi besleme yapayım yoksa bununla beslemeye devam mı edeyim? bir de sat derseniz nerde satabilirim bilginiz var mı?

9 CEVAP

akitalove

Bence satmayin bonacibo mamasi hala duruyorsa karistirip sokak kedilerine verin :) veya da ihtiyaci olan birine yok illa satıcam derseniz kedi besleyen birine daha ucuz fiyata satabilirsiniz

kedisahibi

ankraya gönderirmisiniz

sna

Tabi ki

kedisahibi

özele yazdım:)

sna

size mesaj gönderilmiyor

Kesinlikle alerjsii varsa mamaya devam etmeyin zarar verir bu kedinize.disardaki kedilere karistirip verseniz iyi olur ama zaten satmayi dusunuyorsunuz.

kedisahibi

AA DOĞRU HEMEN O ÖZELİĞİ AÇAYIM:)

sna

Satmayı düşünme sebebim zaten gözden çıkardım mamayı ama daha ucuz mamayla sokak canlarımı daha uzun tok tutabilirim diye düşünüyorum

DogaM

Kedi besleyen bir tanıdığınıza verin bence.