1 Aylık Kedi Beslenmesi

golya

Merhaba. Kedim bir ay önce iki yavru doğurdu. Ancak yavrulardan birini çok emzirmeyi reddediyor. Diğer yavru ile aralarında boyut farkı oldu ve kaburgalarını hissedebiliyorum. Süt tozu dışında ne verebilirim?

5 CEVAP

Sut tozu yeterli olacaktir.daha cok besleyin.kuru mamayi islatip onune koyun kitten kuru mama olandan verin.

kedisahibi

süt tozu
gimca baby paste
schesir,animonda,naturea,inscint) bu markalardan birinden MUTLAKA yaş mama yeterli olacaktır

kedisahibi

SÜT TOZU
GİMCAT BABY PASTE
ÖZELLİKLE ATTIĞIM LİNKTEKİ SÜT TOZUNU ALMAYA DİKKAT EDİN LÜTFEN PİYASADAKİ EN KALİTELİ SÜT TOZUDUR

golya

Teşekkürler. Bugün yavrularda pire buldum, ne zaman pire damlası yapılabilir?

Ilk asilama oncesi kontrol yapilir ic dis parazit yapilir normalde ama her veteriner ayni mi yapiyor bilmiyorum elinizle almaya calissaniz daha kucuk yani 1 aylik.