Kedi Sahiplendirme

Hayvanasigi0

Merhabalar 2 yavru kedi ve annesini sahiplendirmek istiyorum fakat sahip bulamıyorum sahip nasıl bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

SakizTarciko

Petlebinin sahiplendirme bölümünden bulabilirsiniz ya da Facebook instagram gibi sahiplendirme sitelerine ilan açabilirsiniz ama hızlı çözüm bulmak istiyorsanız sahibinden sitesini öneririm

AlpBerkay

Petlebi'de Menuye tıklayınca kedi ilanları diye bir yer var orada Ilan Ver 'e tıklayıp ilan verebilirsiniz...

Hayvanasigi0

@baymizmiz ben de ondan korkuyorum yoksa illa bulunur alan ama iyi bakacak birileri bulmak zor 1 tane yavruyu 2 gün önce verdim ama kadının diğer kedileriyle anlaşamamış arada çok yaş farkı da yok onlarda eve yeni geldi ama bizimki sürekli ağlamış yemek yememiş bizde geri getirdik annesine miyavlayarak tuvalete koştu o derece tuvaleti varmış normalde kuru mama sevmeyen kedi hapur hupur yedi hemen kardeşleriyle oynamaya başladılar sahiplenecek kişi anca 2 kardeş ya da anne yavru şeklinde almalı ki yabancılık çekmesinler sizin adınıza da çok üzüldüm ben o konularda çok pimpirikli olduğum için sahip bulamadım ama kötü bir sahibe vermektense evde kalırlar mecburen şuan evde 4 yavru 1 anne 1 de bizim onlardan önce sahiplendiğimiz maya var anne kedi mayayı dövüyor yavrular çok sorun değil onlar bir şekilde belki alışabilirler ama boncuk mayayı dövünce içim parçalanıyor maya hemen depresyona giriyor ve ben çok üzülüyorum yoksa ben de istemem hiç birini sahiplendirmek sonuçta iyi olmayan bir insana denk gelebilirlrr vebal almak istemem ve ben de çok seviyorum hepsini saniplendirirken ciğerim yanıyor keşke şöyle 2-3 tane evim olsaydı ayrı evlere aldırabilsrydim :(

sahiplendirme yaparsanız aklınızda bulunsun. Teslim edeceğiniz eve kendiniz bizzat götürün, evde hangi bireyler yaşayacaksa dostumuzla birlikte hepsi evdeyken hepsini görerek mümkünse içerde yarim saat oturup sohbet ederek dostumuzu teslim edin, takıp ve sözleşme şartıyla sahiplendirme yapın.gecen sene birine yavru kedimi sahiplendirdim yok etti kedimi.sonra öğrendim ki her ay bir sürü kedi sahiplenmis ve hayvanlarin hicbiri ortada yok