Kum Anketi

ozge1985

Anket

KOKULU KUM
(7 oy)
KOKUSUZ KUM
(29 oy)
Toplam (36 oy)

Arkadaşlar kullandıgınız ve memnun olduğunuz kum kokulu mu? Kokusuz mu? Neden?
Pelet kullanın demeyin kedim sevmiyor. Oyuzden kalın taneli kum kullanıyorum. Genelde kokusuza denk geldım ama kokulu kullananların fikrini merak ediyorum sadece

6 CEVAP

Palyaco

Kokusuz aktif karbonlu

miraytas

İlk kedi sahiplendiğimde 17 yaşındaydım ve cahillik kokulu kullanıyordum. Lavantalı almıştım kokusu rahatlatır kediyi filan falan diye. Bence kokusuz daha iyi hayvanın sağlığı açısından.

SakizTarciko

Kokulu kum kedilerin gözünde akma yapıyormuş bende yeni öğrenmiş oldum . Kokusuz kum kullanıyoruz. Magicsand güzel topaklanıyor. Koku problemi için de doğal probiyotikli bir pet koku giderici kullanıyorum mis gibi oluyor. Hem evcilime zarar vermiyor hem içim rahat

Balimlilac

Kokusuz kum kullanıyorum. Kokulu kumlardan ben bile rahatsız oluyorum ki burnu benden kat be kat fazla koku alan bir canlıya kokulu kum almam. Mısır lifli organik kum aldım çok memnun kaldım.

KimJeongguk

Kokulu kum zaten kedinin ciğerlerini iflas ettirir bu yüzden kullanmamanız ve tercih, tavsiye de etmemeniz lazım kimseye. Vancat aktif karbonlu kum kullanıyoruz 1 yıldır memnunuz. Topaklanma, koku hapsetme vs çok iyi ama biraz tozutuyor. Yinede şimdiye kadar denediğimiz en iyi kum bu oldu.

Muezzabalim

Kokusuz aktif karbonlu en memnun kaldığım refleks aktif karbon kutuda olan kumlar