Tavşanımın Gözü Bembeyaz Oldu

Semamurat

Tavşanımın gözü 1 günde kapandı.Veterinerle görüştüm teramicyne kullanmamı söyledi.Kullanmaya başladığımda gözü açıldı ama beyazlaşmıştı.Tekrar gösterdiğimde net birşey söyleyemedi malesef.Tavşanımın nesi var yardımcı olursanız sevinirim

9 CEVAP

Zeynepker

fotoğraf atarsanız yardım etme şansımız daha yüksek olur.bulutlanma gibi birşey mi? yoksa tamamen beyaz vb.mi?

Semamurat

Aksilik gibi resimi bulamıyorum.Tavşan annemlerde olduğu için şuan resim yollama şansım yok.Sanki bir beyaz katman var gibi gözünün tamamında

Ssenaa51

Kapanda derken capaklimiydi ?
Bu konuda tecrübem var 6 tane tavsan baktım :))

Ssenaa51

Çapak yüzünden mi kapandı gözü ?

Ssenaa51

Çapak yüzünden mi kapandı gözü ?

Semamurat

Yok çapak gibi değildi tam olarak.Darbe alırsın da açamazsın ya gözünü şişip kapanır öyle düşün.Sonra tavşanımın gözüne baktim hani katarakt ya da kör olur ya kalın bir perdeye benzer şey olur onun gibiydi.Kör olmamıştır inşallah:(

Semamurat

Resimlerden baktım sanırım glokoma olmuş.Ona benziyor

Ssenaa51

@Semamurat buraya da koysanız bi de biz görsek olmaz mı? (Azarlama gibi oldu ama deyil :D)

Semamurat

Bugün anneme söylerim resim çekip bana yollar bende koyarım.