İstanbul Kedi Aşıları

aleyy-34

İstanbul güncel kedi iç-dış parazit ve karma aşı fiyatlarını ne kadardan başlıyor? Yakın zamanda yaptıran varsa bilgi verebilir mi?

5 CEVAP

Gofrettiin

İzmirde iç dış 200 ₺ karma 200₺

Bgisan

Karma 320. İç dış değişken. Dışa damla iç parazite iğne ile birlikte 200 TL. Kuduz 250 TL. Lösemi yaptırmadım.

ozge1985

Bağcılar Veterinerim 250 İç-dış parazit ve karma yapıyordu bu hafta sondu. Pazartesi 50 tl zam gelecek dedi.

ozge1985

Karışıklık olmasın İç-dış parazit aşısı 300 tl, karma 300 tl ayrı ayrı 🤭🤭 bilmeyen hepsi tek fiyat sanmasın

Kontesiim

Ümraniye de olan veterinerimize en son karma aşısını 300₺ iç parazit (iğne) ile dış parazit (enseden damla) 200₺ ödedim