Lavaboda Uyuyan Kedi

ebusvenus

Merhaba bir çok kişi de aynı başlığı açmış, bir çok kedi de yazın uyuyor lavaboda. Bugün kızım ilk defa yatmış normalde teşebbüs ederdi ama banyo kapısını kapatırdım. Hiç hijyenik değil açıkçası el yıkanır sonuçta ama çok panik oldum şu anda silsem tüylerini falan bi şeyle olur mu ya da neyle sileyim ya da bi şey yapmam gerekir mi lütfen yardım edin

4 CEVAP

cat_expert

bizimki de yatıyor, fakat kullanmadığımız 2. tuvaletin lavabosuna yattığından sorun olmuyor fakat sık kullanılan bir lavaboya yatıyorsa evet hijyen açısından pek olumlu bir durum değil.

Ya sık sık lavaboyu yıkayıp temiz tutacaksınız, biri kullandıktan sonra tekrar temizlik yapacaksınız veya en kolay yol banyo kapısını kapalı tutmak fakat serinlemesi için ona farklı seçenekler sunmalısınız.

martuyl

benimki 4 aydır lavaboda yatıyor, takılıyor :) hijyen açısından açıkçası ben bir problem görmuyorum sonuçta alaturka tuvaletin içine grip yatmıyor :D elimizi yıkadıgımız yer. zaten sabun özellikle pandeminin başıdan beri bilindigi uzere bilinen tum virus ve bakterier için yeterli hijyeni sagliyor. siz elinizi yıkayıp suyu uzerine akıttıgınızda zaten sabuna tutunmus virus bakteri ne varsa suyla birlikte akıp gidiyor lavabonun uzerinde olan da..

ben kedimle yaşamaya başlamdan da sabah akşam lavaboyu silen insan oldugum için hiç mikrop yuvası gibi görmem :)

ben yatlamalarında bi sıkıntı görmuyorum açıkçası.

ebusvenus

Hergün bizde de silinir özellikle domestos da döker iyice durularız ama yine lavabo sonuçta mutfak olsa ayrı ama banyo olunca bi huylandım:) teşekkür ederim yanıtlarınız için

martuyl

yok yok içiniz rahat etsin, gayet hijyenik :) hatta onlar bi şeyden huylandıgında öyle bir yalanıyorlar ki ben benimki duşa girip çıktı sanıyorum :D öyle bi yalanıyor ki ıpıslak :D