Kedimin Burnu Soyulmuş

rabia

sabah uyandığımda kedimin burnunun üstündeki kısa tüyler soyulmuştu düşme gibi bir sey de oldugunu sanmıyorum çünkü gayet sessiz di akşam merak ettim ve üzüldüm bu olaya bir tuhaf duruyo baktıgımızda :(

8 CEVAP

rabia

resmini çekmek aklıma gelmedi akşam atarım ama kızarıklık felan yok bildiginiz tüyler yok acaba canı yanıyomu diye merk ediyorum.

etc16

Belki bir şeyleri kurcalarken burnunu sürtmüş olabilir.

sude24sena

burnunu kaşırken tırnağıyla yapmış olabilir ya da etc16 nın dediği gibi olabilir alerji de olabilir siz en iyisi veterinere götürün

zzAr

geçmiş olsun bir fotoğraf koyabilir misiniz acaba? yara olması gibi izler var mı veya kızarıklık?

PetlebiAlisveris

dışarı çıkan bir kedi mi acaba? kavga etmiş olabilir mi ?

rabia

hayır hiç dışarıya çıkmadı daha öyle bir sey olamaz ama evde de öyle yapması zor !!

elifdmz

resmi olsaydı daha net cevap verirdim ama mantar olma ihtimali de olabılır tüyler dökülür ve siyahlıklar oluşur.besin alerjisi veya söylendiği gibi düşmüş tırnagı gelmısde olabılır..

rabia

evet biraz yaramaz bir kedidir kendisi büyük ihtimalle biyere sürtmüş olmalı çünkü hastalık olcak gibi birşey degil ,yinede teşekkür ederim :)