Kedi Ağız Kokusu

Ryhn12

Merhaba, kararsız kaldığım için size danışayım dedim.Benim kedim karaciğer tedavisi görüyor, bu yüzden veteriner dişi için hiçbir şey kullanmayin dedi.20 gündür sadece su ile firçaliyorum herhangi bir macun,jel kullanmıyordum.Birkac gündür kedimin ağzında kötü bir koku var.Ne yapacağımı şaşırdım gerçekten, veterinere güvenmeli miyim ? Başka veterinere sordum diş macunu,jeller karaciğeri etkilemez dedi.Novomed pristine diye bir jel var onu önerdi.Evde de trixie macun var. Ne yapayım sizce?

11 CEVAP

Balimlilac

Bana bir veteriner cyristalin damlat bir damla demişti. Hani şu ağız kulak goz temizliği için olandan...

Palyaco

Dışı için şimdilik dr animal health veya cristalin kullanın zararsızdır diğerlerini kullanmayın veterinerin bir bildiği vardir

Deniz1741

Novomedin dental finger adlı ürünü var parmağa takılıyor diş fırçalamak için. Yumuşak bez gibi. Sadece suyla ıslatıyorsunuz öyle fırçalıyorsunuz. Ekstra macun falan kullanmıyorsunuz. Ben onun üstüne crysatalin sıkıp fırçalıyorum. Çok memnunum araştırabilirsiniz.

Cennet29

Benim kedimde de diş taşı ve ağız kokusu var diş etleride kızarık. Veterinerim Crstalin önerdi ağzına sıkmam için. Ürünümü bugün alacağım umarım işe yarar.

Deniz1741

Ben dental fingerdan çok memnunum. Aksine bende bir sürü olumlu yorumdan sonra almıştım. Uzun zamandır da kullanıyorum. 6 hafta da bir yenisini alıyorum. Crystalini her gün 2-3 fıs sıkabilirsiniz. 🌸

Ryhn12

Crystalini haftada kaç kez ve kaç damla kullanıyorsunuz peki?

Ryhn12

Dental fingerın ömrü 6 hafta diye biliyorum.Yorumlarda pek olumlu bir şey göremedim açıkçası.Novomedin jelini bi veteriner önerdi,diğer veteriner hiçbir şey yapma diyor.Bu sefer de ağız kokusu yapıyor.Sorun şu her veteriner farklı konuşuyor.Kime inanacagimi şaşırdım 🤔 Crystalini bir arastirayim teşekkürler 😊🖐️

cdoganay

Benim kedim de karaciğer tedavisi görmüştü, ağız sağlığı için Dr. animal sprey kullandım.

Ebrnk

Siz kullandığınız macunu soruyorsunuz sanırım, belki ilginizi çekebilir. Piyasada ağız ve diş sağlığı için üretilen mamalar da var. Royal canin oral care gibi

Lucky0

hindistan cevizi yağı ile fırçalayabilirsiniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Ryhn12

Şu anda Hills L/d mama kullanıyoruz.Baska mama kullanamayiz :(