Kuduz Aşısı Sonrası Şişlik

Ceren_rio

Oğlum rio 27 temmuzda kuduz aşısı oldu, asi sonrasi sarkoma konularını da okuyunca korkuyla hep sırtını kontrol ettim ve bugün elime nohut tanesi kadar deri altında oynar bir şişlik geldi. Bu durumu yaşayıp atlatan var mı,sarkoma olmasın lütfen.... basit bir enjeksiyon sonrası şişliktir umarım. Şu an yazliktayim ve buradaki veterinerimize de pek güvenim yok ama yine de bu şişlik için kontrol ettireceğim. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum...

1 CEVAP

Ceeesur

Aynisi benim basimads geldi ama cok sükür sorun olmadi 2 haftaya kadar kendi kendine yavas yavas kücülüp giti. Kuduz asilarinda oluyormus bazen öyle sislikler