Brit Care Ölçü Kabı Var Mı?

tursubebe

Merhaba herkese, kedimi kısırlaştırdıktan sonra veterinerimiz mamayı ölçülü vermemiz gerektiğini söyledi. Şu an kullandığım mama brit care kısırlaştırılmış kedi maması. İnternette baktığımda brit care ölçü kabı vs göremedim. 50 gr brit care mama ne kadara denk gelir ?

2 CEVAP

Gimlihanim

Bizde tavşanlı olan maması var. Sizin için tarttım. 200 ml lik su bardağının yarısı kadar oluyor 50 gr mama.

tursubebe

@Gimlihanim bizde urinary olan maması var ama tane boyutları aynıdır diye düşünüyorum. Çook teşekkür ediyorum ölçümünüz için : ))