Göz Akıntısı, Göz Altı Kurumuş Akıntı

Ollalala

Kedimin tek gözünde ara ara şeffaf akıntı oluyor birkaç gündür göz pınarına doğru akanlar kurumuş. Kendi de temizleyememiş sanırım. Bize zaten asla temizletmiyor.
Onu illa silmem ya da yumuşatmam gerekir mi? Yoksa kendisi patisini yalayıp bi şekilde temizler mi?

1 CEVAP

Gimlihanim

Kendileri temizleyemiyorlar. Genelde kedilerde oluyor. Akıntı da varsa çay pansumanı yapabilirsiniz. Etkili olacağını düşünüyorum. Veterinere gittiğinizde de mutlaka muayene ettirin derim