Yardımm

yarencloud

köpeğim kabız oldu ne yapabilirim?

4 CEVAP

goknur

Kopekler hakkinda pek bir bilgim yok ama kedim ayni problemi yasadiginda 1 yemek kasigi zeytinyagi iciriyoruz 2 saate kalmadan kumda aliyor solugu :) zeytinyaginin herhangi bir zarari olmaz ha kedi ha kopek deneyebilirsiniz isterseniz. Yada @ilaydacicegin dedigi gibi mamasinin uzerine dokebilirsiniz.

ilaydacicek

İlk olarak veterinere gitmen gerek, en iyisini onlar bilir, suyunu sürekli taze tut, ayrıca kuru mamanın üstüne günde bir kez 1 yemek kaşığı zeytin yağı dökmen iyi olur. Umarım köpeğiniz hemen iyileşir.

huseyin1

kabız ishal gibi durumlar kedi köpeklerde önem arz eder öncelikle neden kabız olduğunu araştırın ona yönelin sonrasında ise 1 tatı kaşığı zeytin yağı içirin ve poposunun içine şırınga ile 1 ml zeytinyağı sıkın düzelmezse veterinerinize gidin

yarencloud

Teşekkürler