İyı Akşamşar 9 Aylık Erkek Kedim Akşam Öksürmeye Başladı Çok Kötü Hırıltı Şekilde

Yelda16

Bugün 2 kez oldu önce bişey boğazında kalmış gibi ses çıkardı öksürdü hırıltıda vardı kosa sürdü ama biz çok endişelendik erkek 9 aylık sebebi ne olabilir acaba

1 CEVAP

selinay41

soğuk bisey yediyse üşütmüştür belki benim ki sık sık böyle oluyor bazen evdekiler unutup buzdolabından yaş mama salam falan veriyor ama geçmezse veterinere gidin bence