Kedimin Sesi Kısıldı

Kpdilann

miyavlarken çatallı ses geliyor ve daha kalın bir ses tonu var sesi kısık çıkıyor neden olmuş olabilir ve geçer mi çok endişelendim

1 CEVAP

mommymercury

Eğer kızgınlıktaysa ya da son zamanlarda çok bağırıyorsa ses kısıklığı normal, diş etlerini kontrol etmeni öneririm. Şişlik ve kızarıklık varsa gingivit olabilir. Veteriner hekim görse daha sağlıklı bir sonuç alabilirsin, benim bilgim bu kadar. Umarım çabucak iyileşir.