Mantar Enfeksiyonu

ozlemakcura

Merhaba internette sirke ve baticon kullanın yazıyor. Daha once kedisi mantar olmus birisi bilgi verebilir mi kendisinin ne yaptigini

1 CEVAP

Incirreis

eğer veterinere götürmediyseniz götürmeniz gerek yoksa ilerleyip daha kötüleşebilir. yanlış hatırlamıyorsam bize veteriner tablet gibi bir şey vermişti suda çözündürüp mantarlı bölgeye sürmüştük ama işe yaramadığı için iğne yaptılar öyle geçti mantar. ha birde veteriner size anlatır ama mantar geçene kadar kediyi çok sevmeyin ben vet. i dinlemeyip hayvanı şılap şılap öptüğüm için bende mantar oldum sonra veteriner bana da krem yazdı .d sonra ikimizde iyileştik.