Biofeline Mi Vetplusmu

kuruvasan

Arkadaşlar resimdeki ürünlerden birini alacağından sizce hangisi daha iyidir deneyen kullanan varsa bilgilendirebilirmi cevaplarınız için simdiden teşekkürler

11 CEVAP

Palyaco

Biofeline vest plus aynı firma apex üretiyor ikisinide

aycylmz

Vets plusı bilmiyorum ama biofelinei kullandık. Kullandığımız dönemde ciddi anlamda tüy dökümünü azaltmıştı, bazılarında kusma gibi sorunlar olmuş ama bizde olmadı. Suyuna damlatarak verdim. Su içmesinde bir değişiklik olmadı.

_SeNa

Ben daha avantajlı oldugu icin vets plus aldım bu indirimden. Daha kullanmadim. Vets plus almak daha mantikli bence

aycylmz

Mamaya ya da direkt ağızdan da verebilirsiniz.

Vets plus var bizde, çok memnunum tüyleri parladı resmen. Ufak bir mantar sorunumuz olduğunda da kullanmıştık, tüy ve deri sağlığını desteklemek adına, faydası olduğunu düşünüyorum.
Yalnız kullanımında 2 pompa verebilirsiniz diyor, ben ishal veya kusma olmaması adına 1 pompa kuru mamasının üstüne sıkıyorum, yiyor.vet plusla biofelinin aslında temelde aynı fabrika mı firma mı olduğunu okumuştum bir yerde ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Lucky0

biofeline b vitamini hakkında çok fazla ishal yaptı yorumu var haberiniz olsun bu riski almaya deymez

kuruvasan

Upp

kuruvasan

Benim kedim suyunu bitirmio hergun akşam yemiliyom geceleri boşuna gitmezmi ozaman direk ağzına damlatsam olurmu biofeline alırsam fiyat sıkıntı deil okdr fark yok ztn

kuruvasan

Anladım teşekkürler

kedimuzay

Ben iki markayıda oneriyorum ikiside çok iyi

Balbalbal

Boifeline kullanıyorum 2 aydır ikinci şişede şu an
Kargoda yanlışlık olduğu için ikincisinin hediye göndermişti aldığım satıcı yoksa ikinciyi almazdım. bi zararını görmedim ama faydasını da görmedim