Çok Acil Lütfen Bakar Mısınız Mamayla İlgili

bidiktarcin

Yavru kedilerim için yağ oranı düşük içeriği iyi mama tavsiye eder misiniz. Royal kullanıyoruz ayda 6 kilo mama gidiyor maddi olarak çok zorlanıyorum. Mamamız bitti bugün alıcam yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

5 CEVAP

Bozita alabilirsiniz daha uygun içeriği de güzel

Lucky0

sanbelle , brit care tavsiye edeceğim ürünler arasında sanabelle favorim

bidiktarcin

Yavrularımız 3 aylık anne yeni kısırlaştı veterinerimiz onu da yavruyla besleyin güçlensin dedi

bidiktarcin

Şuan ishal problemleri var ara ara veteriner mamadan kaynaklı olabileceğini söyledi. Probiyotik de veriyoruz maması gerçekten çok yağlı havalar ısındıkça fark ediyorum tabağa koyar koymaz parlamaya başlıyor

Anonymus985465

Nature's Variety ile Bozitavyavru kedi mamalarını kıyaslayıp karar verebilirsiniz
Petlebi'de indirimde
Anne de yiyebilir
Royal Canin'i bana hediye etseler alnam